Informacja o obiadach w roku szkolnym 2020/2021

W dniu 08 września 2020 r. rusza stołówka szkolna prowadzona przez Spółdzielnię Socjalną „ARKA”. Dzieci i uczniowie naszej szkoły będą miały możliwość skorzystania z codziennych obiadów według określonych w szkole zasad i godzin stołowania, zachowując obostrzenia sanitarne.

Na stołówkę wchodzą tylko grupy dzieci i uczniów wraz z opiekunami, po uprzedniej dezynfekcji rąk.

Informacje na temat godzin stołowania poszczególnych grup dzieci i uczniów zostaną przekazane przez wychowawców klas i wywieszone przy wejściu do szkoły.

Koszt obiadu to 3,50 zł. Płatności należy dokonać do 15 danego miesiąca.

Przypominamy, że w przypadku, gdy dziecka lub ucznia nie będzie w szkole, rodzic powinien poinformować panie kucharki o nieobecności najpóźniej do 8.00 rano danego dnia nieobecności dzwoniąc pod numer telefonu 84 664 20 99. Wszystkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego terminu będą odliczane przy płatności za obiady. W przypadku, gdy nieobecność nie zostanie zgłoszona, płatności za obiady nie będą odliczane.

Formy płatności za obiady:

1. Osobiście tylko 14 lub 15 danego miesiąca w godzinach 12.00 – 14.00 wchodząc wejściem bocznym szkoły bezpośrednio do kuchni do wyznaczonego miejsca płatności. Pamiętamy o maseczkach.
  2. Osobiście do 15 danego miesiąca w Spółdzielni Socjalnej „ARKA”, ul. Tomaszowska 100, 22-672 Susiec w godzinach 7.00 – 15.00. Pamiętamy o maseczkach.
  3. Przelewem  do 15 danego miesiąca podając jako odbiorcę: Spółdzielnia Socjalna”ARKA”, na numer konta: 21 9639 1051 2004 5101 9079 0001, Bank Spółdzielczy Tomaszów Lub. O/Susiec.

W tytule przelewu należy podać: Szkoła Podstawowa w Łosińcu, imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc i rok, za który płacimy.

Aby dowiedzieć się, jaką kwotę należy zapłacić za obiad wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 84 665 40 10 i sprawdzić kwotę płatności.