Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Projekt międzynarodowy "Monsters Web 2.0"

Czcionka:
Technologia jest istotną częścią naszego życia i jest bardzo ważna w edukacji. Zarówno nauczanie, jak i uczenie się jest bardziej skuteczne i przyjemne z wykorzystaniem technologii informacyjnej. Istnieje wiele niesamowitych narzędzi web 2.0, które każdy nauczyciel i uczeń powinien nauczyć się i używać. W ramach projektu WEB 2.0 MONSTERS staramy się wprowadzić narzędzia internetowe 2.0 do pracy z naszymi uczniami i zobaczyć ich przemianę od zwykłych użytkowników technologii (tylko dla gier lub mediów społecznościowych) do ekspertów w narzędziach WEB 2.0.
 Podczas tego projektu uczniowie współpracować będą ze szkołami z Turcji, Czech, Francji, Słowacji, Macedonii Północnej oraz Rumunii.
.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Pracę nad projektem klasa VII rozpoczęła od stworzenia plakatu, który będzie promował nasze działania. Spośród wielu prac wybraliśmy cztery, które najwierniej oddają hasło związane z naszymi działaniami. Logo projektu umieściliśmy na platformie Twin Space. Rozpoczęło się głosowanie na najciekawsze logo. Nie udało nam się wygrać, ale i tak otrzymaliśmy sporo głosów. Pracujemy dalej wytrwale nad następnymi ciekawymi pomysłami.
.............................................................................................................................................
Uczniowie zaangażowani w projekt przystąpili do tworzenia avatarów przy użyciu znanych im aplikacji. Przygotowane prace umieścili na platformie TwinSpace. Dodatkowo mieli za zadanie przedstawić się i napisać kilka słów o sobie w języku angielskim. Świetnie poradzili sobie z tym zadaniem! Efekty ich pracy można podziwiać poniżej.
 
.................................................................................................................................................................................................

Dzień Kobiet

Również w ramach projektu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Zyczyliśmy wszystkim paniom tego, co najlepsze, najpiękniejsze i najsłodsze. Poznając nową aplikację uczniowie postanowili zawrzeć w niej to, co kojarzy im się z kobietą. Wyniki umieściliśmy na platformie.
 
 

Zegar

Kalendarium

Maj 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

#Dzieci Uczą Rodziców

Kampania przytul dziecko