Wyjazd klas 4-8 na przedstawienie teatralne „Królowa śniegu”

Utworzono dnia 12.01.2024

Adaptacja klasycznej bajki H. Ch. Andersena przygotowana przez aktorów Teatru Hansa Christiana Andersena wprowadziła uczniów w baśniowy świat księżniczek, rozbójników i zwierząt przemawiających ludzkim głosem. Spektakl, który obejrzeli uczniowie, to wzruszająca, ale i zabawna historia o nieustającej walce dobra ze złem, o sile przyjaźni, wierności i poświęcenia. Główną bohaterką jest mała dziewczynka Gerda, która poszukuje swojego przyjaciela Kaja porwanego i zaczarowanego przez złą Królową Śniegu. Piękne stroje, zabawne teksty, wspaniałe piosenki, efekty świetlne i dźwiękowe oraz kunszt aktorski nagrodzone zostały gromkimi brawami licznie zgromadzonych widzów. Dla wszystkich uczniów było to kolejne do zapamiętania wydarzenie.

Dziękujemy za opiekę nad uczniami podczas wyjazdu: p. Magdalenie Sytej-Koper, Barbarze Malec oraz p. Pawłowi Froncowi.

Natalia Bondyra

Utworzono dnia 12.01.2024, 18:11

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.