Wycieczka najmłodszych do Zamościa

Utworzono dnia 12.10.2016

Najpierw zwiedziły Manufakturę Słodyczy ,,Tęcza“, gdzie poznały metodę wyrobu lizaków i cukierków. Każde dziecko samodzielnie wykonało lizaka. Następnie udaliśmy się do Krainy Zabaw ,,Jaś i Małgosia“. Tutaj zabawom, wspinaczkom i zjeżdżaniu na zjeżdżalni nie było końca. Po wspaniałych akrobacjach wstąpiliśmy na przekąskę do McDonalds. Po posiłku przyszedł czas na seans filmowy ,,Sekretne życie zwierzaków domowych“ w Centrum Kultury Filmowej ,,Stylowy“. Była to opowieść o psotach zwierząt domowych. ,,Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje  własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą“.

Po filmie wyruszyliśmy w podróż powrotną, która szybko minęła. Pomimo niesprzyjającej aury wycieczka była udana i pełna wrażeń.

Na wycieczce dziećmi opiekowały się panie: Urszula Maciejko,Magdalena Syty- Koper i Bernarda Słotwińska.

Urszula Maciejko

Zdjęcia z wycieczki