"W magicznym świecie wierszy Władysława Bełzy"

Utworzono dnia 17.11.2018

Ze względu na wypadającą w tym roku 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości,  na patrona konkursu organizatorzy wybrali Władysława Bełzę. Najbardziej znanym utworem tego poety jest  ,,Katechizm polskiego dziecka", którego każde pokolenie uczy się już od najmłodszych lat.

Konkurs przebiegał w 3 kategoriach: przedszkole, zerówka i klasa I oraz klasa II i klasa III. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Zuzanna Paska (op. Renata Hałasa), Mateusz Myszkowski (op. Bernarda Słotwińska) i Wiktor Nieścior (op. Maria Krawiec).

Jest nam bardzo miło, że wśród laureatów VIII Gminnego Turnieju Sztuki Recytatorskiej znaleźli się Zuzia Paska ( 3-latek) oraz Wiktor Nieścior (kl.III). Zwycięzcom gratulujemy, a Rodzicom dziękujemy za dowiezienie dzieci na konkurs.

Renata Hałasa