UCZNIOWIE Z KLAS I - III ŻEGNAJĄ KARNAWAŁ

Utworzono dnia 12.02.2021

Tłusty czwartek postanowiliśmy połączyć z zabawą karnawałową oraz świętem zakochanych, czyli popularnymi walentynkami. W dniu tym, dzieci z klas I-III przyszły do szkoły w odświętnych strojach, w których dominował kolor czerwony symbolizujący miłość. Każda klasa, w swojej pięknie przystrojonej sali lekcyjnej, zorganizowała zabawę taneczną oraz serduszkowe gry edukacyjne. Wiele emocji dostarczyła dzieciom Poczta Walentynkowa, dzięki której, każdy uczeń otrzymał miłą walentynkę. Nie mogło się oczywiście obyć bez pysznych pączków, które dzięki działaniom SU mogli zakupić wszyscy chętni. Dzieci z klasy I miały dodatkową możliwość delektowania się pysznymi różami karnawałowymi oraz faworkami przygotowanymi przez mamę Zosi. Dużą niespodziankę sprawiła nam  dyrektor  szkoły Pani Anna Kijko, która odwiedziła wszystkie klasy częstując dzieci i nauczycieli cukierkami, a z uczniami klasy I zatańczyła do piosenki ludowej ,,W moim ogródeczku”.

Cieszymy się, że tak miłym akcentem każda z klas zakończyła nie tylko czas karnawału, ale i I semestr nauki, który w tym roku obfitował w nowe wyzwania związane z panującą epidemią. Dzisiejszy dzień dostarczył wszystkim wielu pozytywnych przeżyć i emocji, dlatego na pewno zapamiętamy go na długo.

Renata Hałasa

Utworzono dnia 12.02.2021, 08:59