Turniej szkolny "KOCHAM CIĘ POLSKO!" [20]

Utworzono dnia 13.11.2018

Drużyny w składzie 3 osobowym walczyły między sobą o tytuł mistrza. Walka była wyrównana. Prowadząca turniej, Anna Wrześniowska, zaskakiwała uczestników coraz to nowymi zadaniami. Wszyscy pięknie poradzili sobie z wyszukiwaniem błędów w hymnie, rozpoznawali zdjęcia znanych postaci  historycznych i współczesnych. Po pierwszych dźwiękach, niczym w teleturnieju „Jaka to melodia” rozpoznawali znane utwory. Kluczowa okazała się konkurencja „Więcej czy mniej”. Koło fortuny rozstrzygnęło losy uczestników. Wyniki były następujące:

I miejsce – klasa VII (drużyna w składzie: Bartosz Bosiak, Julia Borowicz, Jakub Muca)

II miejsce – klasa VI (drużyna w składzie:  Dominika Syty, Bartłomiej Wójtowicz, Kacper Niedużak)

III miejsce – klasa V  (drużyna w składzie: Antoni Bujara, Natalia Syty, Gabriela Bednarczyk)

Poziom był wyrównany, dlatego gratulujemy wszystkim i życzymy wspaniałego świętowania 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Natalia Bondyra

Monika Marek