Turniej piłki siatkowej

Utworzono dnia 04.03.2024
Jak zwykle impreza w naszej szkole była udana. Mieliśmy okazję do wspólnego spotkania, promocji pięknej sali gimnastycznej w Łosińcu, do spróbowania swoich sił w zdrowej rywalizacji na boisku. Dopisali również kibice.
Inicjatywa wspólnego spotkania i jednocześnie rozegrania turnieju wypłynęła od mieszkańców Łosińca I, za co jesteśmy wdzięczni. Dziękujemy, że otaczają nas ludzie życzliwi, chętni do zaangażowania się dla dobra społeczności szkolnej. Dziękuję wszystkim uczestnikom i osobom szczególnie zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie przedsięwzięcia, a mianowicie: rodzicom, babciom, nauczycielom, strażakom, sympatykom szkoły. Było to wspaniałe doświadczenie i jednocześnie spotkanie wielopokoleniowe. Oby takich było więcej.

Anna Kijko

Utworzono dnia 04.03.2024, 21:58