ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

Utworzono dnia 04.09.2017

Nowy rok szkolny 2017/18 rozpoczęliśmy od uroczystej Mszy świętej w kościele parafialnym w Łosińcu, w której uczestniczyli uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne.

Następnie wszyscy udali się do szkoły. Dyrektor szkoły  Pani Marta Świderek serdecznie powitała wszystkich uczniów, grono pedagogiczne, rodziców oraz pracowników obsługi, życząc sukcesów w nowym roku szkolnym.

Szczególne słowa zostały skierowane do tych, którzy po raz pierwszy  przekroczyli  próg naszej szkoły oraz uczniów klasy I, którzy rozpoczynają naukę. W bieżącym roku stali się oni członkami naszej społeczności szkolnej.

Podczas uroczystości mieliśmy okazję gościć  Pana Rafała Koguta – Inspektora d/s oświatowych w Gminie Susiec, który dla najmłodszych uczniów wręczył tornistry z wyprawką ufundowane przez Firmę PGE Dystrybucja SA Oddział Zamość w ramach akcji „Energetyczny tornister” i życzył wszystkim uczniom sukcesów w nowym roku szkolnym.

A potem… To już wiadomo – podręczniki, plan lekcji, nasza Pani/Pan, nasza klasa oraz mnóstwo powakacyjnych wrażeń i… ciekawość – jaki będzie ten rok?

Na to pytanie odpowiemy w czerwcu…

Maria Krawiec

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018

życzymy wszystkim Uczniom

powodzenia, wielu sukcesów, jak najlepszych wyników w nauce,

odkrywania zdolności i rozwijania pasji.

Niech czas spędzony w szkole będzie owocny, bezpieczny i radosny.

Bądźcie ambitni w zdobywaniu wiedzy,

odpowiedzialni w dokonywaniu wyborów

oraz niestrudzeni w realizacji marzeń.

Dyrektor i nauczyciele SP im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu

Utworzono dnia 04.09.2017, 15:31