Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

Utworzono dnia 14.02.2018

Wzięło w nim udział 16 uczniów. Z klasy IV byli to: Karol Kuryło, Natalia Syty, Amelia Koper, Antoni Bujara, Patrycja Żółkwa. Z klasy V startował tylko Kacper Niedużak, a z VI: Szymon Żółkiewski, Julia Borowicz, Natalia Wójtowicz. Najwięcej uczniów podjęło się uczestnictwa w tym konkursie z klasy VII, a byli to: Adrian Szymani, Wiktoria Ciećka, Karolina Fedurek, Małgorzata Sikora, Dominika Czuryło, Julia Mikuła i Anna Wrześniowska.

Aby zdobyć tytuł laureata trzeba było uzyskać 80% punktów. Kryterium to spełnił Szymon Żółkiewski, uczeń pani Renaty Hałasy. Został uhonorowany dyplomem z tytułem laureata i nagrodą. Pozostałym uczniom wręczono dyplomy uczestnictwa oraz drobne upominki. Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Anna Kijko.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wyników i zachęcamy do udziału w innych konkursach.

Anna Kijko

Podsumowanie konkursu

Utworzono dnia 14.02.2018, 18:48

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.