O kochaniu misia, czyli Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Utworzono dnia 28.11.2023

Były misie małe,duże, białe i kolorowe, ale przede wszystkim – kochane. Na początku zajęć każdy przedszkolak zaprezentował swojego puchatego przyjaciela, a następnie wszyscy z zaciekawieniem obejrzeli film prezentujący historię powstania Dnia Pluszowego Misia. Po krótkim seansie filmowym rozpoczęły się przygotowane dla dzieci atrakcje. Przedszkolaki poznały bardziej i trochę mniej znane z bajek misie, śpiewały piosenki o misiach, uczestniczyły w zabawach ruchowych, recytowały rymowanki, uczestniczyły w zgaduj-zgaduli i oczywiście wykonały piękne misiowe prace plastyczne. Ten niezwykły dzień był pełen nie tylko dobrej zabawy, ale uświadomił wszystkim, że pomimo coraz nowocześniejszych zabawek dostępnych w sprzedaży, miś jest nadal bardzo popularną i kochaną przez wszystkie dzieci maskotką.

Rodzicom dziękujemy za przygotowanie przedszkolakom słodkiego poczęstunku i misiowych niespodzianek.

Wychowawczynie grup przedszkolnych

Utworzono dnia 28.11.2023, 18:59