MIKOŁAJ BYŁ WŚRÓD NAS

Utworzono dnia 09.12.2017

Tak to była rzeczywiście wspaniała asysta świętego Mikołaja, złożona z reniferów, aniołów i śnieżynek. I w takiej oto obstawie przybył  Mikołaj do Łosińca, aby dać prezenty uczniom  tej szkoły. Dzieci z niecierpliwością czekały na wyjątkowego gościa.Uczniowie z klas IV, V i VI  pod kierunkiem pań Bogusławy Mandziuk i Natalii Bondyra, przygotowały część artystyczną na powitanie Mikołaja. Najwięcej emocji zawsze wzbudza wejście oczekiwanego gościa i tak było tym razem. Uchwycone w kadrze wyrazy radości na twarzach dzieci,lęk i niepewność czy na pewno dziecko otrzyma prezent, są niezwykle interesujące, przedstawiająautentyczne emocje uczestników tego spotkania.  W ciekawej scenerii, przy kominku i choince poczuliśmy nastrój zbliżających się świąt. Dzieci odbierając i dziękując za paczki, zaprezentowały wiersze, piosenkii zatańczyły dla niezwykłego gościa. Mikołaj na początku odwiedził przedszkolaków, a następnie rozliczył starszych uczniów za ich zachowanie i postępy w nauce. Paczek za darmo nie było.Niektórzy nawet obiecywali poprawę. Na zakończenie przy dźwiękach skocznych piosenek pożegnaliśmy Mikołaja i zaprosiliśmy go  na następny rok.

Bogusława Mandziuk

GALERIE: