Eliminacje gminne turnieju BRD za nami...

Utworzono dnia 14.04.2024

Eliminacje odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: Grupa I uczniowie w wieku 10 – 12 lat i Grupa II. Turniej składał się z dwóch części: testu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego oraz rowerowego toru przeszkód. W klasyfikacji końcowej w obu grupach pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Suścu,  drugie miejsce Szkoła Podstawowa w Łosińcu, a trzecie przypadło drużynie ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sopockim Pierwszym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Grupa I: Borowicz Magdalena, Mandziuk Martyna, Kepa Jakub, Kijko Gabriel, Grupa II: Ciećko Karol, Buczek Krzysztof, Mróz Maksymilian.

Statuetki dla drużyn oraz nagrody dla wszystkich uczestników w postaci bonów pieniężnach ufundował Wójt Gminy Susiec, Zbigniew Naklicki.

Cieszymy się z osiągnięcia naszych uczniów, którzy w tym roku odnieśli lepszy sukces niż w latach ubiegłych, a to za sprawą treningów na nowozakupionym torze do nauki jazdy rowerem przez przeszkody, odpowiednim do przygotowania do turnieju BRD.

Paweł Fronc

fotogaleria

Utworzono dnia 14.04.2024, 23:03

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.