Dzień kobiet w szkole

Utworzono dnia 11.03.2024

Dzień Kobiet w klasach młodszych był obchodzony uroczyście. Chłopcy zachowali się jak dżentelmeni.  Swoim wychowawczyniom i koleżankom wręczyli kwiaty i drobne upominki. Również chłopcy z klas starszych nie zapomnieli o swoich koleżankach.

W tym roku, zamiast tradycyjnego apelu, SU zorganizował turniej dla dziewcząt z klas 4-8.  Pierwszą konkurencją z jaką przyszło się zmierzyć 3-osobowym zespołom był quiz o historii Dnia Kobiet i sylwetkach słynnych Polek, z wykorzystaniem aplikacji Kahoot!. W pozostałych konkurencjach, dziewczęta wykazywały się znajomością aut samochodów i podstawowym wyposażeniem warsztatu oraz umiejętnością posługiwania się śrubokrętem. Komisja w składzie pani Dyrektor Anna Kijko, pan Piotr Gelmuda oraz pan Paweł Fronc, po wnikliwej obserwacji i podliczeniu punktów ogłosiła zwycięzców oraz wręczyła słodkie upominki.

I miejsce – uczennice klasy VI,

II miejsce – uczennice klasy VII,

III miejsce – dziewczęta z klasy IV,

IV  miejsce – dziewczęta z klasy V i VIII.

Serdecznie gratulujemy!!!

Ten dzień minął w bardzo miłej i radosnej atmosferze, a uśmiech na twarzy każdej Pani i Dziewczyny gościł do końca dnia.

Dziękujemy komisji za pomoc wyłonieniu zwyciężczyń  oraz chłopcom z klasy VII i panu Piotrowi, za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia.

Utworzono dnia 11.03.2024, 17:46