Utworzono dnia 27.01.2024

Dziadkowie często mają duży udział w wychowaniu wnuków, goszcząc je w czasie ferii czy wakacji albo na co dzień odbierając po lekcjach ze szkoły. Wyjazdy do dziadków sprawiają wnukom wiele radości i pozostawiają miłe wspomnienia.
W tym roku Dzień Babci przypadł na niedzielę, czyli 21 stycznia, a Dzień Dziadka na poniedziałek - 22 stycznia. W naszej szkole obchodziliśmy te święta bardzo uroczyście 24 stycznia. Najmłodsze dzieci od przedszkola do klasy trzeciej, pod czułą opieką wychowawców: pani Renaty Hałasa, pani Grażyny Kozyra, pani Marii Krawiec, pani Bogusławy Mandziuk i pani Wioletty Obirek przygotowały część artystyczną i zaprezentowały ją swoim dziadkom. Były tańce, piosenki, wiersze, przedstawienie teatralne, scenki humorystyczne i dużo dobrych emocji na sali gimnastycznej, gdzie odbyła się ta uroczystość. Dziadkowie nie zawiedli swoich wnuków, przyjęli zaproszenie i licznie przybyli do szkoły. Takie wspólne spotkanie z dziadkami było wspaniałą okazją do tego aby wnukowie podziękowali swoim dziadkom za miłość jaką otaczają swoje wnuki, za pomoc, na którą zawsze mogą liczyć i za wszystko dobro, które otrzymują od swoich dziadków.
Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Klasy przedszkolne gościły dziadków w swojej sali lekcyjnej na parterze, a klasy I-III w dawnej zastępczej  sali gimnastycznej.

Dzieci składając swoim dziadkom najlepsze życzenia podarowały im  własnoręcznie przygotowane prezenty. Ta serdeczna i rodzinna atmosfera na długo zostanie w naszej pamięci. Z wiekiem coraz bardziej doceniamy takie chwile i bardzo wzruszamy się.

Bogusława Mandziuk

GALERIE:

Fotogaleria 1

Fotogaleria 2

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.