Utworzono dnia 28.01.2015

W dniu 23 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
Dzieci z klas 0-III  wspólnie ze swoimi paniami przygotowały piękną uroczystość. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość  z powodu  licznie przybyłych gości. Na wstępie Pani dyrektor przywitała wszystkich ciepłymi słowami, a szczególnie Pana Tadeusza Suskiego- Sekretarza Gminy Susiec, który zaszczycił nas swoją obecnością.

Dzieci pięknie zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty  swoim  ukochanym Babciom i Dziadkom. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej zaproszono  gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

MK

Najlepiej wyrażą to słowa piosenki:

Jak to dawniej było każdy z was pamięta

Bo cząstka historii w rodzinie zamknięta

Babcia ciasto piecze, wesoło zagada

O rodzinnych dziejach wnukom opowiada

A kochany dziadek w bujanym fotelu

Pokazuje zdjęcia mych kuzynów wielu

Rodzinne tradycje pielęgnować trzeba

Babcia, mama, wnuczka, inaczej się nie da

Dziś wam dziękujemy nasi przyjaciele

Tobie Babciu, Dziadku pomyślności wiele.

Utworzono dnia 29.03.2015, 18:26

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.