ANIMATORKI W NASZEJ SZKOLE

Utworzono dnia 23.11.2017

Pierwsza część spotkania była poświęcona duszy. Mogliśmy podziwiać przepiękne obrazy namalowane przez Panią Agatę. Wystawione prace były wykonane w różnych technikach, przede wszystkim farbami akrylowymi i olejnymi, ale również było rękodzieło artystyczne w postaci ceramicznego dzbanka. Uczniowie mogli poznać wykorzystanie plastyki w życiu codziennym. Dowiedzieli się ponadto jak wygląda i co jest ciekawego w pracy artysty. Prezentacja animatora kultury odpowiedziała na pytanie, które rodziło się w niejednej uczniowskiej głowie „Dlaczego uczymy się plastyki i czy jest nam to potrzebne"? Mamy nadzieję, że ta niecodzienna lekcja plastyki rozbudziła w niejednym „artystyczną duszę”.

Druga część spotkania była związana z aktywnością fizyczną. Pani Barbara, opowiadając o swoim życiu i pracy zachęcała, by nie zapominać o pracy również nad swoją sprawnością ruchową. W filmikach przedstawiających jej zmagania sportowe, zachęcała do  zainteresowania się sztukami walki.

Uczniowie pełni nowych wrażeń i ciekawych doznań gromkimi brawami podziękowali Paniom za poświęcony im czas.

M. Burda

Utworzono dnia 23.11.2017, 15:40