Andrzejki w szkole

Utworzono dnia 02.12.2023

Dziewczęta z SU przygotowały dla uczestników andrzejkowej zabawy liczne wróżby, dzięki którym mogli się dowiedzieć, np. jaki zawód będą wykonywać w przyszłości, jakie imię będzie nosiła ich przyszła wybranka lub wybranek ich serca oraz co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka.

Wszyscy bawili się doskonale, humory dopisywały, a wywróżona przyszłość może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim tylko zabawa.

Magdalena Syta-Koper

Utworzono dnia 02.12.2023, 10:42