27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Utworzono dnia 15.01.2019

Celem tegorocznej akcji jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Harcerze z naszej szkoły po raz kolejny włączyli się w tę akcję. Wolontariusze: Natalia Wójtowicz, Julia Mikuła, Małgorzata Sikora, Wiktoria Ciećka, Gabriela Kapuśniak, Dominika Czuryło, Kamil Wójtowicz i Bartosz Bosiak kwestowali przed i po Mszach Świętych przy kościele w Łosińcu.

O godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu rozpoczęła się część artystyczna poświęcona WOŚP, w której udział wzięli m.in. uczniowie naszej szkoły przedstawiając współczesną wersję „Czerwonego Kapturka”. Podczas uroczystości Wójt Gminy Susiec, Pan Zbigniew Naklicki, podziękował wszystkim wolontariuszom  i wręczył upominki.

O godz. 20.00 całą imprezę zakończył efektowny pokaz sztucznych ogni pod nazwą „Światełko do Nieba”, który rozświetlił cały Susiec.

Marta Burda

Utworzono dnia 15.01.2019, 20:26