ŻYWA LEKCJA HISTORII [11]

Utworzono dnia 15.09.2018

I to nie była zwykła lekcja, ponieważ prowadzący przybyli w pełnym umundurowaniu i z licznymi eksponatami.  Na  początek było trochę teorii w postaci wykładu i niezwykłych slajdów, które dzieci oglądały z wielkim zaciekawieniem. Dużą atrakcją dla uczniów było przymierzenie mundurów, mogli także dotknąć broni.  Najwięcej radości wśród dzieci wniosło kontynuowanie zajęć na zewnątrz. Nasza młodzież miała możliwość ćwiczenia musztry, a także wcielenia się w żołnierzy z czasów wojny, gdzie ich zadaniem było m.in. przygotowanie broni. Na koniec skorzystaliśmy ze szkolenia Pocztów Sztandarowych, które przeprowadził Pan Marcin Tutaj. W szkoleniu wzięły udział delegacje ze szkoły w Suścu i ze szkoły w Majdanie Sopockim.

Za wspaniałe przygody z historią naszym gościom bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że  w przyszłym roku również się spotkamy!!!

Natalia Bondyra

GALERIE:

Spotkanie z uczniami klas I - III

Lekcja historii w klasach IV-VIII

Uczniowie i nasi Goście

Spotkanie Kręgu Instruktorów ZHP z Fundacją

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 208482