ŻEGNAJ SZKOŁO

Utworzono dnia 24.06.2016

Atmosfera była bardzo podniosła.  Swoją obecnością zaszczycił nas przewodniczący Rady Gminy pan Leszek Ważny. Po powitaniu wszystkich przez panią dyrektor Martę Świderek, nastąpił uroczysty moment przekazania sztandaru przez absolwentów klasie piątej. Po odśpiewaniu hymnu i wyprowadzeniu sztandaru pani dyrektor wraz z wychowawcami dokonała  wręczenia nagród i świadectw z wyróżnieniem najlepszym uczniom.

Następnie głos zabrały dzieci z zerówki, które pożegnały rok szkolny wakacyjnym wierszem. Uczniowie z klasy III pożegnali się z panią i nauczaniem zintegrowanym krótką częścią artystyczną. Potem kl. V pożegnała opuszczających mury naszej szkoły szóstoklasistów, a absolwenci rozstali się z nauczycielami i młodszymi koleżankami i kolegami.

Po wysłuchania krótkiego występu artystycznego uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie pozostałych świadectw i pożegnanie z wychowawcami.

Barbara Malec

Życzymy wszystkim uczniom spokojnych, bezpiecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji!!!

Grono Pedagogiczne

Utworzono dnia 24.06.2016, 19:17