ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Utworzono dnia 22.06.2018

Atmosfera była bardzo podniosła, ponieważ swoją obecnością zaszczycił nas sam pan Wójt Zbigniew Naklicki. Po powitaniu  przez panią dyrektor Martę Świderek, która podziękowała  organowi prowadzącemu, rodzicom, nauczycielom i wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy jakości pracy i nauki w naszej szkole oraz służyli czasem i zaangażowaniem we wszelkich działaniach i imprezach, głos zabrał gość.  Pan Wójt podziękował  pani Dyrektor za owocną współpracę, a uczniom i nauczycielom  złożył życzenia miłego oraz bezpiecznego wypoczynku.  Szczególne słowa podziękowania zostały skierowane do nauczycieli odchodzących na emeryturę: pani Urszuli Maciejko- nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej i pana Mariana Mandziuka- byłego dyrektora szkoły oraz nauczyciela historii i wychowania fizycznego.  Pan Zbigniew Naklicki oraz pani Marta Świderek w ciepłych i serdecznych słowach podsumowali wieloletnią pracę żegnających się ze szkołą nauczycieli.  Mamy nadzieję, że czas emerytury pozwoli urzeczywistnić pani Urszuli i panu Marianowi wszystkie niezrealizowane marzenia, na które brakowało do tej pory  czasu.

Następnym punktem naszej porannej uroczystości było wręczenie Nagrody Wójta Gminy Susiec, którą w tym roku otrzymała uczennica klasy VII Julia Mikuła.

Z rąk pani Dyrektor nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali  także uczniowie:

klasa III:

Dominika Czuryło

Karolina Fedurek

Anna Wrześniowska

Za 100% frekwencję w roku szk. 2017/2018 nagrody otrzymały uczennice: Julia Borowicz oraz Karolina Fedurek.

Nagrody książkowe  dla wyróżnionych uczniów ufundowali: Wójt Gminy Susiec  Pan Zbigniew Naklicki, Rada Rodziców, Pani  Anna Rosikoń-Wierbol, Dyrektor Lasów Państwowych w  Lublinie Pan Adam Kornat.  Sponsorom bardzo dziękujemy!

Ostatnim punktem naszej uroczystości był występ uczniów klasy III, przygotowanych przez panią Marię Krawiec, którzy  śpiewem i wierszem zakończyli I etap edukacji. Na chwilę wszyscy zgromadzeni mogli przenieść się do krainy słońca, poczuć powiew ciepłego wiatru i usłyszeć kroki nadchodzących wakacji. Po wysłuchaniu krótkiej części artystycznej uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw i pożegnanie z wychowawcami.

W miłych nastrojach i z uśmiechem na twarzy zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Renata Hałasa

Utworzono dnia 23.06.2018, 10:17