ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/17

Utworzono dnia 23.06.2017

Uroczystość szkolna rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Pani dyrektor Marta Świderek powitała wszystkich zebranych, a w szczególności Wójta Gminny Susiec Pana Zbigniewa Naklickiego, Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Wiesława Oberdę oraz Księdza Proboszcza Zenona Górę. Po krótkim podsumowaniu minionego roku szkolnego, Pani Dyrektor oddała głos Panu Wójtowi, który gratulował uczniom wyników w nauce oraz życzył wszystkim wesołych i bezpiecznych wakacji. Pan Wójt przypomniał nam również o tym, że dokładnie 50 lat temu w Łosińcu po raz pierwszy utworzono ośmioklasową szkolę podstawową. Jest to niezwykła rocznica tym bardziej, że 1 września 2017r., po  kilku latach przerwy, będzie funkcjonować ponownie ośmioklasowa szkoła podstawowa.  Głos zabrał również Pan Wiesław Oberda, który w imieniu wszystkich rodziców podziękował nauczycielom i pracownikom obsługi za wykonaną pracę i podjęty wysiłek, zaś uczniom życzył udanego wakacyjnego wypoczynku. W dalszej kolejności, Pan Wójt i Pani Dyrektor  wręczyli  najlepszym uczniom naszej szkoły nagrody Wójta Gminy Susiec za bardzo wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz reprezentowanie szkoły w konkursach. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

Antoni Bujara - uczeń klasy III

Bartłomiej Kiecana - uczeń klasy VI

Patrycja Łasocha - uczennica klasy VI.

Następnie wychowawcy klas III -VI wraz z Panią Dyrektor, wręczyli nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i w zachowaniu. Nagrodzeni zostali:

Natalia Syty klasa III

Dominika Syty klasa IV

Julia Borowicz klasa V

Gabriela Byra klasa V

Gabriela Kapuśniak klasa V

Natalia Wójtowicz klasa V

Dominika Czuryło klasa VI

Karolina Fedurek klasa VI

Julia Mikuła klasa VI

Kamil Obirek  klasa VI

Anna Wrześniowska klasa VI.

Nagrody książkowe  dla wyróżnionych uczniów ufundowali: Wójt Gminy Susiec  Pan Zbigniew Naklicki, Pani  Anna Rosikoń-Wierbol, Dyrektor Lasów Państwowych w  Lublinie Pan Adam Kornat, Rada Rodziców.  Serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Podczas uroczystości został podsumowany również szkolny konkurs „Pięknie piszą”. Laureatami konkursu zostali:

Jakub Łasocha - klasa I

Wojciech Panasiewicz - klasa II

Kamila Wojtowicz - klasa III

Po części oficjalnej,  uczniowie oddziału przedszkolnego i klasy III zaprezentowali krótką część artystyczną. Mieliśmy okazję wysłuchać pięknych recytacji wierszy oraz piosenek. Uczniowie zostali przygotowani przez panią Urszulę Maciejko oraz panią Marię Krawiec.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor raz jeszcze podziękowała za przybycie oraz życzyła wszystkim udanych, wesołych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.

Magdalena Syta-Koper

Utworzono dnia 23.06.2017, 15:07