WYJAZD DO TEATRU

Utworzono dnia 05.10.2016

Po wejściu na widownię i zajęciu miejsc czekaliśmy na rozpoczęcie przedstawienia.

Kiedy rozbłysły światła reflektorów i na scenie pojawili się aktorzy, odczuwaliśmy prawdziwą magię teatru. Zobaczyliśmy nietypowo ubranych aktorów. Ich gra pełna swobody i naturalności wywołała na naszych twarzach śmiech a innym razem zaskoczenie. Ania wzruszyła nas swoją historią. Obdarzona bujną wyobraźnią rozgadana rudowłosa dziewczynka zaraziła widzów optymizmem i silną wolą.

Spektakl bardzo nam się podobał. Na zakończenie przedstawienia rozległy się gromkie brawa, którymi pożegnaliśmy aktorów.

Po wyjściu z TDK-u wszyscy udaliśmy się do pizzerii TABASCO. Po konsumpcji poszliśmy na parking do autokaru i wróciliśmy do szkoły.

Barbara Malec