WYCIECZKA DO ZAMOŚCIA

Utworzono dnia 17.06.2018

W radosnym nastroju wyruszyliśmy sprzed szkoły. Dzieci jadąc busem śpiewały znane piosenki i podziwiały przepiękne krajobrazy.

Na początku wraz z paniami udały się do zamojskiego ZOO. Maluchy nie mogły się nacieszyć spotkaniem ze zwierzętami. Wiele radości sprawiły im figlarne małpki, okazałe żyrafy czy wylegujące się niedźwiedzie. Zobaczyły również : wielbłądy, rysie, strusie Emu, papugi, pawie,  pelikany, gady(węże, jaszczurki),surykatki, jeżozwierze, kuce szetlandzkie i wiele innych ciekawych zwierząt i ptaków.
Po długim spacerze w ogrodzie zoologicznym udaliśmy się do Mc Donald's. Tam wszyscy otrzymali pyszne zestawy Happy Meal z niespodzianką - zabawką. Dzieci zjadły posiłek, odpoczęły  i nabrały sił do dalszej trasy.
 A kolejnym punktem wycieczki była Kraina Zabaw ,,Jaś i Małgosia”. W tym miejscu maluchy mogły się pobawić do woli. Cieszyły je zjeżdżalnie, tunele i inne atrakcje. Pełni niezapomnianych wrażeń wyruszyliśmy w drogę powrotną. Dzieci będą długo wspominać ten udany wyjazd.
Organizatorami wycieczki były panie: Bernarda Słotwińska i Zofia Wrześniowska, które wraz z panią Kamilą Rębacz pełniły rolę opiekunów.

Bernarda Słotwińska

Utworzono dnia 17.06.2018, 18:55