WIZYTA W HOSPICJUM W ŁABUŃKACH

Utworzono dnia 31.05.2017

W podziękowaniu za przeprowadzoną akcję pracownicy Hospicjum  zorganizowali dla dzieci wiele atrakcji i zabaw. Były między innymi: zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, trampoliny, byk do ujeżdżania, stoiska  z ciastkami  i napojami. Byliśmy także w mini zoo, w którym  widzieliśmy zwierzęta takie jak: lamy, konie, kozy i osły. Zwierzęta te można było karmić  i głaskać.

Dzieci z innych szkół przygotowały przedstawienia, za które otrzymały gromkie brawa.  Mieliśmy także możliwość odwiedzenia podopiecznych  Hospicjum Santa Galla, ludzi  bardzo chorych, którzy w Hospicjum otrzymują opiekę. Cieszymy się, że zebrane przez naszą szkołę nakrętki (15 worków) wspomogą to Hospicjum. Mamy nadzieję, że  w przyszłym roku także uda nam się zebrać i przekazać nakrętki. Niestety nasz czas  się kończył i musieliśmy już wracać. Jednak nasz wspaniały Ksiądz w drodze powrotnej zabrał nas na przepyszne lody. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone z wyjazdu  i bardzo chciałby go powtórzyć. Dziękujemy bardzo Panu Piotrowi Korkoszowi za zorganizowanie nam tego przejazdu oraz kierowcy Panu Janowi Szymańskiemu, który bezpiecznie nas dowiózł do celu.

Zbierajmy nakrętki, w ten sposób pomagamy innym!!

uczennica klasy VI Karolina Fedurek

Utworzono dnia 03.06.2017, 23:09

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 208441