Wiwat 3 Maja!

Utworzono dnia 05.05.2021

W naszej szkole rokrocznie rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja obchodziliśmy bardzo uroczyście. W tym roku szkolnym, ze względu na panującą pandemię i zdalne nauczanie, nie odbyła się uroczysta akademia poświęcona tym wydarzeniom historycznym. Jednak we wszystkich klasach zostały przeprowadzone zajęcia poświęcone świętom majowym. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w pogadankach i oglądali filmy o tematyce historycznej, wykonali wiele prac plastycznych oraz śpiewali piosenki patriotyczne. Dodatkowo na korytarzu szkolnym przygotowano tablicę okolicznościową, na której wyeksponowano część prac wykonanych przez dzieci. Wraz z popularną pieśnią ,,Witaj majowa jutrzenko” w sercach całej naszej społeczności szkolnej zagościła wiosenna radość, która pozwoliła wszystkim przenieść się w historyczną przeszłość.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 208518