WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

Utworzono dnia 15.02.2021

Dzieci wysłuchały opowiadania o przyjaźni  leśnych zwierzątek. Poznały takie wartości o których należy pamiętać każdego dnia, jak: pomaganie, wybaczanie, dzielenie się z innymi.

Przedszkolaki uczestniczyły także w tematycznych zabawach ruchowych i integracyjnych. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Dzieci wyśmienicie się bawiły, bo to właśnie  w przedszkolu, nawiązują pierwsze najbardziej przeżywane, niezapomniane przyjaźnie.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało piękne walentynkowe serduszko, pysznego lizaka oraz cukierki.

Mamy nadzieję, że zapamiętają ten szczególny dzień, oraz to, że warto  okazywać sympatię i miłość każdego dnia nie tylko w Walentynki.

Serdecznie DZIĘKUJEMY RODZICOM za przygotowanie upominków dla dzieci.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Utworzono dnia 15.02.2021, 20:54

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 208521