TALENTY NIEPODLEGŁEJ [14]

Utworzono dnia 28.09.2018

Nasi uczniowie wzięli udział we wszystkich kategoriach wiekowych i zmierzyli się z wielką rywalizacją, ponieważ w konkursie wzięło udział ponad 50 uczestników za całej Gminy. Celem konkursu było promowanie wśród dzieci i młodzieży utworów poetyckich poruszających sprawy odzyskania przez Polskę Niepodległości, pobudzanie wyobraźni i kreatywności oraz zachęcanie do inspiracji twórczych.

Wielkie sukcesy odnieśli uczniowie w kategorii klas I-III: Wiktor Nieścior, zdobywając I miejsce, gdzie swoje umiejętności  recytatorskie zaprezentuje podczas Gminnych Obchodów Odzyskania przez Polskę Niepodległości w dniu: 11.11.2018r. w GOK  oraz 8.11.2018r.  w Miejskiej Bibliotece w Tomaszowie Lubelskim , również promując tą uroczystość. W tej kategorii III miejsce zajął Karol Borowicz,  swoich sił próbowała również Zuzanna Luchowska oraz Maja Piwko.

Najmłodszą grupę reprezentowali: Hanna Piwko II miejsce, wyróżnienie uzyskał Szymon Kapuśniak, udział brała również Zuzanna Paska i Martyna Mandziuk. Grupę najstarszą reprezentowała Julia Borowicz, która uzyskała wyróżnienie.

Tę niezwykłą uroczystość uświetnił swoją obecnością Pan Wójt, który osobiście wręczał nagrody zwycięzcom, a były to pamiątkowe  dyplomy, książki oraz drobne upominki.

Uczniów do konkursu przygotowywały panie : Renata Hałasa, Zofia Wrześniowska, Bernarda Słotwińska, Maria Krawiec, Natalia Bondyra.

Gratulujemy utalentowanym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Natalia Bondyra

Utworzono dnia 29.09.2018, 20:38