ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Utworzono dnia 26.01.2018

W dniu 26 stycznia odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Na początku Pani dyrektor serdecznie przywitała wszystkich obecnych, a szczególnie gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością: Wójta Gminy Pana Zbigniewa Naklickiego, przewodniczącego Rady Gminy Pana Leszka Ważnego oraz policjantów: naszego dzielnicowego Pana Marcina Swachę, policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Policji w Tomaszowie Lub.
Przedstawiciele policji wypowiedzieli się na temat bezpieczeństwa na drogach, konieczności noszenia odblasków. Przestrzegali wszystkich , a w szczególności osoby starsze przed falą oszustów wyłudzających pieniądze.
Pani policjantka  mówiła o bezpieczeństwie dzieci podczas ferii zimowych.
Wdalszej kolejności tego spotkania przedszkolaki i dzieci z klas I – III zareprezentowały program artystyczny. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Dzieci okazały ogromną radość  z powodu licznie przybyłych gości oraz wizyty swoich babć i dziadków. Pan Wójt podziękował maluchom za piękne występy i wręczył dużą torbę cukierków, a Paniom nauczycielkom za przygotowanie, podkreślając, że wiele potrafią nauczyć. Babcie i Dziadkowie otrzymali miłe życzenia. Do życzeń dla seniorów i podziękowań za wspaniałe występy dzieci dołączył się Pan Leszek Ważny.
Po części artystycznej zaproszono gości do  dwóch klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Tam dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Panie nauczycielki umilały gościom czas muzyką i przyjazną, ciepłą atmosferą jaką stworzyły wraz z dziećmi.
Drogim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia, pogodnych dni, spokojnych nocy, uśmiechu na co dzień i pociechy z wnuków.
Gorące słowa podziękowań należą się przewodniczącemu Rady Rodziców Panu Wiesławowi Oberdzie oraz  wszystkim rodzicom, którzy okazali dużą pomoc w zorganizowaniu, przygotowaniu  i przeprowadzeniu imprezy.

B. Słotwińska

Utworzono dnia 26.01.2018, 19:01

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 208514