SPRZĄTANIE ŚWIATA

Utworzono dnia 16.09.2016

Pani Dyrektor Marta Świderek wraz z zaproszonym gościem Panem Stanisławem Mandziukiem -  leśniczym Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski wyjaśnili idee akcji, gorąco zachęcili do wzięcia w niej udziału i przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa.

Pełni zapału uczniowie wraz z nauczycielami, zaopatrzeni w niezbędny sprzęt w postaci worków na śmieci i rękawic ochronnych, około godziny 11 wyruszyli w teren. Każdej klasie został przydzielony obszar do sprzątania. Usatysfakcjonowani z dobrze wykonanej pracy oraz z wzięcia udziału w tak szlachetnym przedsięwzięciu, chwilę po godzinie 13, uczniowie oraz nauczyciele wrócili do szkoły. Dzięki sprzyjającej pogodzie akcja przebiegała sprawnie. Wszyscy uczestnicy spisali się na medal!

Akcja „Sprzątanie Świata” uczy odpowiedzialności za otaczający nas Świat, pobudza do działania w ramach ekologii i jest pożytecznym narzędziem w procesie edukacji młodego pokolenia.

Dziękujemy serdecznie przedszkolakom, uczniom i nauczycielom za duże zaangażowanie w tegorocznej akcji!!!

Marta Burda

Spotkanie z leśnikiem i sprzątanie najbliższej okolicy - w obiektywie

Utworzono dnia 16.09.2016, 15:28