ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO

Utworzono dnia 21.12.2017

W tym roku na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac - stroików i szopek. Wszystkie były piękne                 i wyjątkowe.

W kategorii ,,STROIK"

II miejsce - Julia Oleszek - Przedszkole - op. Zofia Wrześniowska (praca zakwalifikowana do Powiatowego Konkursu Szopek i Stroików Świątecznych)

III miejsce - Maja Piwko - Przedszkole - op. Bernarda Słotwińska

II miejsce -Patryk Kijko - kl. III - op. Maria Krawiec (praca zakwalifikowana do Powiatowego Konkursu Szopek i Stroików Świątecznych)

III miejsce - Amelia Wlaź - kl. I - op. Urszula Maciejko

W kategorii ,,SZOPKA"

Prace zbiorowe

III miejsce- Dawid Cielniak, Jakub Cielniak -Przedszkole - op. Bernarda Słotwińska

II miejsce - Aleksandra Czuryło, Patrycja Żółkwa - kl. IV - op. Marta Świderek (praca zakwalifikowana do Powiatowego Konkursu Szopek i Stroików Świątecznych)

Prace indywidualne

II miejsce - Amelia Jakubiec - Przedszkole -op. Zofia Wrześniowska (praca zakwalifikowana do Powiatowego Konkursu Szopek i Stroików Świątecznych)

II miejsce -Kamil Korga - kl. III - op. Maria Krawiec

II miejsce -Amelia Koper - kl. IV- op. Marta Świderek

III miejsce - Antoni Bujara -kl. IV -op. Marta Świderek

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w  konkursie, z rąk Pani Dyrektor Marty Świderek otrzymali nagrody przekazane przez organizatorów - GOK w Suścu. DZIĘKUJEMY !!!

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom  wykonania  pięknych prac konkursowych a rodzicom za wsparcie i pomoc.

W dniu dzisiejszym Pani Dyrektor złożyła także wszystkim przedszkolakom, uczniom, pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.                              Z przedstawicielami poszczególnych klas i pracownikami podzieliła się opłatkiem.

Maria Krawiec

Podsumowanie konkursu