POWITALIŚMY ROK SZKOLNY 2016/17

Utworzono dnia 01.09.2016

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. Uczniowie zazwyczaj z niecierpliwością czekają na pierwszy dzień w szkole, a szczególnie na spotkanie z koleżankami i kolegami po wakacjach.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17 w naszej szkole zainaugurowała Msza Święta w której uczestniczyli uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Następnie wszyscy udaliśmy się na plac szkolny. Dyrektor szkoły  Pani Marta Świderek -w swym przemówieniu serdecznie powitała wszystkich uczniów, a w szczególności tych, którzy po raz pierwszy  przekroczyli  próg naszej szkoły, grono pedagogiczne, rodziców oraz pracowników obsługi, życząc sukcesów w nowym roku szkolnym.

Podczas uroczystości mieliśmy okazję gościć  Przewodniczącego Rady Gminy Susiec Pana Leszka Ważnego , który dla najmłodszych uczniów wręczył- tornistry z wyprawką ufundowane przez Firmę PGE Dystrybucja SA Oddział Zamość w ramach akcji „Energetyczny tornister”

Dla upamiętnienia 77 rocznicy wybuchu II wojny światowej wszyscy zebrani minutą ciszy uczcili pamięć poległych.

Na koniec uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami z uśmiechem i radością rozeszli się do klas, na pierwsze powakacyjne spotkanie.
Życzymy, aby  nowy  rok szkolny był bardzo udany, pełen ciekawych przeżyć i sukcesów.

Utworzono dnia 01.09.2016, 18:07

ZAŁĄCZNIKI: