"POEZJĄ WITAMY WIOSNĘ" -konkurs recytatorski dla najmłodszych

Utworzono dnia 27.03.2018

Wiosenny, miły nastrój gościł w poezji dziecęcej, wystroju sali i strojach dzieci. Do konkursu przystąpiło  około 30 małych recytatorów.
Komisja konkursowa pod kierunkiem  dyrektor GOK w Suścu Pani Joanny Kowalczuk, po wysłuchaniu wszystkich recytacji oceniła występy maluchów i przyznała miejsca w dwóch kategoriach wiekowych.
Laureaci z naszej szkoły:
W kategorii  dzieci młodszych –  I miejsce zdobył Szymon Kapuśniak, recytując wiersz ,,Wiosenny czarodziej” - opiekun p. Z. Wrześniowska
W kategorii uczniów klas ,,0” - III miejce przyznano Zuzannie Niedużak za wiersz Jana Brzechwy ,,Przyjście wiosny” opiekun p. B. Słotwińska
Od organizatorów konkursu wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a zwycięscy w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrody książkowe.

Gratulujemy laureatom, wszystkim odwagi i życzymy dalszych sukcesów.

Bernarda Słotwińska

Utworzono dnia 28.03.2018, 14:15