„Najwięcej dajesz Bogu dzieląc się z innymi”- Jasełka w kościele

Utworzono dnia 30.12.2018

W trakcie występów  kolejny raz wszyscy przeżywali  historię Maryi i Józefa oraz  przyjście Zbawiciela na świat.  Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowych dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.

Występującym dzieciom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole, dzięki czemu wspólnie stworzyli bardzo ciekawe widowisko. Dzieci bez problemu  odegrały przypisane im role.

Inscenizacja bożonarodzeniowa zarówno w Ulowie jak i w Łosińcu bardzo się podobała, za co występujący otrzymali gromkie brawa.

Po zakończeniu Jasełek dzieci zostały obdarowane przez księdza proboszcza pamiątkowymi obrazkami i słodyczami.

Następnie dyrektor  szkoły p. Marta Świderek podziękowała  rodzicom, którzy  zapewnili dojazd  dzieciom do kaplicy w Ulowie i Łosińcu a także złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia noworoczne.

Było miło, świątecznie i uroczyście... i tego również na cały 2019 r.  życzymy wszystkim uczniom,  rodzicom i  przyjaciołom naszej szkoły ; niech blask płynący z betlejemskiej stajenki zawsze pomaga nam odszukać dobrą drogę.

Marta Świderek, Maria Krawiec, Beata Bosiak

GALERIE: