MODA NA ODBLASKI

Utworzono dnia 27.11.2018

Wystartowało w nim  siedem szkół podstawowych z powiatu tomaszowskiego. Organizatorem konkursu  był Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Celem konkursu było zachęcenie dzieci w klasach I – VIII szkół podstawowych oraz nauczycieli do zaznajomienia się z obowiązującymi przepisami oraz promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym małoletnich uczestników ruchu drogowego.

Poziom był bardzo wysoki, wszystkie stroje starannie przygotowane, bardzo ciekawe, a przede wszystkim... świecące. Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Koper, Dominika Syty, Amelia Bender, Gabriela Byra, Anna Wrześniowska, Dominika Czuryło i Julia Mikuła, które zdobyły ex aequo drugie miejsce. Wszystkie dzieci dostały nagrody, dyplomy i odblaski. Sponsorami nagród byli Wójtowie Gmin, w tym Pan Zbigniew Naklicki Wójt Gminy Susiec.

Marta Burda

Utworzono dnia 27.11.2018, 19:09