KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA NAJMŁODSZYCH

Utworzono dnia 14.02.2021

Bardzo prosimy chętne osoby o mailowe potwierdzenie swojego uczestnictwa do 19.02.2021r. u pani A. Bieńko poprzez e-dziennik lub szkolne konto gmail.

Olimpiada odbędzie się 26 marca 2021r. w naszej szkole.

Uczestnik deklarujący udział w konkursie wpłaca wpisowe w wysokości 10,00 zł – termin wpłat zostanie podany w późniejszym terminie po ustaleniu liczby chętnych osób.

Olimpiada polega na pisemnym rozwiązaniu sprawdzianu składającego się z 21 pytań, na co przeznaczone jest 50 minut + 15 minut na sprawy organizacyjne. Pytania konkursowe zawierają co najmniej jedną prawidłową odpowiedź.

* Przykładowy zestaw konkursowyoraz zakres tematyczny zostały wysłane na szkolne konta gmail uczniów.

Każdy uczestnik olimpiady OLIMPUSEK, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania. Dla najlepszych zostały przewidziane nagrody w postaci atrakcyjnych książek, dyplomów grawerowanych oraz dyplomów laureata.

Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego pozwoli uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Test zawiera pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogą spróbować swoich sił. Ciekawa formuła pytań oraz atrakcyjne opracowanie graficzne sprawdzianu zainteresuje najmłodszych uczniów i zachęci ich do pogłębiania wiedzy.

* Regulamin olimpiady oraz informacje dot. przetwarzania danych osobowych dostępne na stronie: https://www.olimpus.edu.pl/olimpusek

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 208438