JAK KARNAWAŁ TO ... ZABAWA

Utworzono dnia 14.01.2017

W dniu 14.01.2017 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla wszystkich uczniów. Dzieci z klas młodszych bawiły się po południu, natomiast klasy starsze wieczorem. W tym  dniu w szkole pojawiło się wiele kolorowych postaci -   wychowawcy często mieli problem z rozpoznaniem swoich podopiecznych.  Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi.   Nad muzyką i efektami świetlnymi czuwali absolwenci  naszej szkoły – Kacper i Tomek.   W przerwie uczniowie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Taki bal to doskonała możliwość umacniania więzi koleżeńskich oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze. Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz przygotowanie poczęstunku dla dzieci i nauczycieli. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.

Maria Krawiec

Utworzono dnia 14.01.2017, 21:10

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 208505