JAK KARNAWAŁ, TO KARNAWAŁ...

Utworzono dnia 11.02.2021

Od rana po budynku rozchodził się zapach świeżych wypieków, który zachęcał wszystkich uczniów i pracowników do podtrzymania polskiej tradycji objadania się słodkościami na koniec karnawału. W długich kolejkach z niecierpliwością najmłodsi wyczekiwali spróbowania słodkości. W związku z walentynkami do postawionej skrzynki można było wrzucać listy i kartki miłosne dla ukochanej osoby. Samorząd Uczniowski, wchodząc w rolę listonosza, dostarczył wszystkie wyznania do ich adresatów w tym uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Wychowawczynie klas 1-3 uprzyjemniły ten radosny dzień pięknymi dekoracjami w klasach oraz różnorodnością wspólnych zabaw. Poza tym chętni uczniowie mogli przyjść ubrani w kolory miłości i tutaj społeczność szkolna nie zawiodła, ponieważ kolor czerwieni królował. Dla wszystkich uczniów  był to  dzień pełen emocji, który upłynął w miłej atmosferze.

Natalia Bondyra

Utworzono dnia 11.02.2021, 21:10