IV GMINNY KONKURS "PATRIOTYZM W SERCU DZIECKA" - FINAŁ

Utworzono dnia 07.11.2017

Zgromadzonych  uczniów, nauczycieli oraz gości, przybyłych na nasz konkurs powitała Dyrektor szkoły Pani Marta Świderek. Swoją obecnością w dniu dzisiejszym zaszczycili nas: Wójt Gminy Susiec – Pan Zbigniew Naklicki, z-ca komendanta PSG w Lubyczy Królewskiej- kpt. Łukasz Będziejewski, Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Gminy Susiec- Pani Urszula Bartoszek, Dyrektor GOK w Suścu –Pani Joanna Kowalczuk.

Na uroczystym podsumowaniu konkursu gościliśmy Sekretarza Gminy  Susiec – Pana Tadeusza Suskiego, który wręczył młodym artystom nagrody i dyplomy.

Serdecznie Dziękujemy Wójtowi Gminy Susiec za pomoc w zorganizowaniu konkursu, komisjom konkursowym oceniającym prace plastyczne i recytacje uczniów.

Dziękujemy również wszystkim  uczestnikom i opiekunom za udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim i Plastycznym z cyklu  ,,PATRIOTYZM W SERCU DZIECKA”  i zapraszamy do V edycji w następnym roku szkolnym.

Zapraszamy  do zapoznania się z wynikami konkursu i obejrzenia zdjęć.

Maria Krawiec

GALERIE:

Ocena prac plastycznych - praca komisji konkursowej

ZAŁĄCZNIKI: