GMINNY DZIEŃ DZIECKA

Utworzono dnia 04.06.2018

Tuż po godzinie 9.00 powitał on wszystkich uczestników imprezy, dzieciakom złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, życząc im również fantastycznej wspólnej zabawy.  Na wstępie starsze przedszkolaki i uczniowie z poszczególnych szkół uczestniczyli w biegach. Z naszej szkoły na wyróżnienie i złoty medal zasłużył uczeń klasy I Karol Ciećko, który zdobył I miejsce. W kategorii przedszkolaków Miłosz Margol zdobył III miejsce, a uczeń klasy III Kacper Mielniczek był piąty. W pierwszej dziesiątce uklasował się też Bartosz Bosiak- uczeń klasy VI, był dziewiąty. Wszystkim uczestnikom biegów gratulujemy sukcesów i kondycji sportowej.  Humory uczestnikom wspólnej zabawy dopisywały, bo atrakcji nie brakowało. Dla najmłodszych przygotowano basen z piłeczkami, dużą dmuchaną zjeżdżalnię, pokaz baniek mydlanych no i oczywiście cieszące się wielką sympatią i zainteresowaniem dzieci - malowanie twarzy w różne wzorki. Nieco starsi mogli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Były też stoiska z watą cukrową i popcornem. Każdy mógł znalazł coś dla siebie i nie było mowy o nudzie. Pod koniec imprezy odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „ Spotkajmy się w Muzeum Pożarnictwa w Oseredku – wizerunek św. Floriana”. Przedszkolacy i uczniowie naszej szkoły zdobyli czołowe miejsca i zostali obdarowani dyplomami i nagrodami.

Mamy nadzieję, że ,,II Gminny Dzień Dziecka” sprawił radość wszystkim małym i dużym dzieciom, które w nim uczestniczyły.

Zofia Wrześniowska

Utworzono dnia 04.06.2018, 21:58