DZIEŃ KOBIET

Utworzono dnia 08.03.2021

W tym celu, odświętnie ubrani, choć zdalnie pamiętali i przesłali moc najlepszych życzeń zebranych w prezentacji multimedialnej.  Wszystkie Panie, i te duże i małe, otrzymały piękne tulipany od przedstawicieli społeczności szkolnej, a najmłodsze dziewczynki  z oddziałów przedszkolnych po słodkim lizaczku. Również nie zapomnieli o paniach, które codziennie serwują Nam pyszne posiłki oraz o tych, które dbają o bezpieczeństwo podczas dojazdów do i ze szkoły.

Również chłopcy  z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III pamiętali o swoich Wychowawczyniach i Koleżankach obdarowując ich drobnym upominkiem.

Nie tylko społeczność szkolna pamiętała o swoich koleżankach, również Panowie zatrudnieni w naszej szkole od rana witali swoje koleżanki w drzwiach słodkościami a później obdarowali je pięknymi kwiatami.

Był to wyjątkowy poniedziałek, który upłynął w przyjaznej i miłej atmosferze.

Utworzono dnia 08.03.2021, 19:44

W tym miesiącu: 2039