DZIEŃ CHŁOPAKA

Utworzono dnia 01.10.2018

Oprócz tradycyjnych życzeń dziewczęta dokonały wyboru Super Chłopaka w trzech kategoriach :  Mądrala, Wizażysta i Król parkietu.  W pierwszej kategorii, chłopcy mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania i rozwiązać intelektualne zagadki.  Sprytem i bystrościa wykazał się  uczeń klasy IV Łukasz Nowak, który „ wykosił konkurencję” zdobywając tytuł Super Chłopaka w kategorii Mądrala. W kategorii wizażysta, zadaniami uczestników było rozpoznać kobiece gadżety codziennego użytku między innymi:  zalotkę do rzęs, separator do pedicure czy pomadę do brwi oraz pomalować  sobie paznokcie.  Najlepszy w tej konkurencji okazał się uczeń klasy VIII Jakub Strumidło. W ostatniej kategorii, uczestnicy mieli okazje aby poczuć się przez chwile jak prawdziwa kobieta. Zadaniem przygotowanym przez dziewczęta był spacer w szpilkach, ale w trakcie tej konkurencji wyłowienie zwycięzcy nie było łatwe. W dogrywce, dwóch najlepszych „spacerowiczów” zatańczyło w kobiecym obuwiu.  Niekwestionowanym zwycięzcą tej kategorii został Krystian Pilipiec z klasy VIII, który  w tej kategorii nie miał sobie równych.  Każdy zwycięzca otrzymał Certyfikat oraz słodki upominek. W trakcie dyskoteki, otwarta była kawiarenka zorganizowana przez SU, który wspomogli rodzice przygotowując przepyszne ciasta.  Zabawa była przednia, wszystkim dopisywał świetny humor i nikt „nie podpierał ścian”.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną taneczną zabawę.

Dziękujemy serdecznie rodzicom za pomoc przy organizacji szkolnej kawiarenki.

Opiekun SU: Magdalena Syta-Koper

Utworzono dnia 06.10.2018, 21:55