DZIEŃ CHŁOPAKA

Utworzono dnia 04.10.2016

3-5-latki oraz dzieci z klas 0, I, II i III świętowały tańcząc w trakcie zajęć lekcyjnych na dyskotece. Miały także okazję kupić co słodkiego podczas kawiarenki, zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

Po południu uczniowie klas IV-VI świetnie bawili się na szkolnej dyskotece, podczas której nie zabrakło atrakcji. Chłopcy mogli wziąć udział w konkursie na „najfajniejszego chłopaka w szkole”, w którym musieli wykazać się umiejętnością m.in. malowania paznokci, zaplatania warkoczy, czy chodzenia na szpilkach. Zwycięzcy otrzymali „cukierkowe bukiety”, a wszyscy chłopcy ręcznie robione laurki z życzeniami i symbolicznym upominkiem.

W kawiarence również i dla starszych dzieci nie zabrakło przepysznego ciasta i gorącej czekolady.

Marta Burda

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 208460