DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

Utworzono dnia 23.01.2021

Nasi milusińscy, pod czujnym okiem swoich Pań, zaledwie w ciągu kilku dni przygotowali dla Babć i Dziadków krótkie występy artystyczne oraz symboliczne laurki.

W piątkowe przedpołudnie, z dziecięcych serduszek, popłynęły piękne życzenia, wzruszające wierszyki i piosenki. Urozmaiceniem występów była humorystyczna inscenizacja wiersza ,,Rzepka”. Wszystkie dzieci z przejęciem wyśpiewały i wyrecytowały słowa miłości, szacunku i przywiązania do swoich Dziadków. Z uśmiechem na twarzy pozowały do zdjęć i nagrywanych filmów. Mamy nadzieję, że zaprezentowana przez nas forma wdzięczności i miłości wszystkim się spodoba.

Dziękujemy Rodzicom zaangażowanym w pomoc w przygotowanie uroczystości, a wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy jeszcze raz dużo zdrowia, uśmiechu i radości z posiadania tak wspaniałych wnucząt.

Renata Hałasa

W tym miesiącu: 2067