Utworzono dnia 06.02.2017

W naszej szkole od wielu już lat w kalendarzu uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadzia. Uroczystość ta, jest przygotowywana przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tak również było i w tym roku.

Dnia 6  lutego 2017 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III  przedstawiły piękną część artystyczną dla zebranych gości. Na wstępie Pani Dyrektor Marta Świderek przywitała gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Do życzeń dołączył się Sekretarz Gminy Susiec Pan Tadeusz Suski. Na uroczystości obecny był także  Ksiądz Proboszcz Zenon Góra.

Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem oraz gromko oklaskiwali swoje ukochane wnuki. Następnie dzieci obdarowały swoich gości upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami, kolorowe  kwiatki oraz własnoręcznie wykonane  serduszka z masy solnej.

W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień!.

Wychowawcy poszczególnych klas dziękują Rodzicom za to, że dowieźli gości na uroczystość, oraz okazali  dużą pomoc w zorganizowaniu tej imprezy. Do występu młodych artystów przygotowywały panie: B. Słotwińska, U. Maciejko, R. Hałasa, M. Krawiec.

Maria Krawiec

Zdjęcia z uroczystości