BIEG NARCIARSKI "TRAPER XVIII" - 2019

Utworzono dnia 13.01.2019

W zawodach udział biorą chętne dzieci, młodzież, jak i dorośli niemalże z całego województwa lubelskiego (w tym roku był zawodnik z Wojciechowa i Lublina). Naszą szkołę reprezentował uczeń kl. VIII Krystian Pilipiec, który pod okiem n-la p. Beaty Bosiak zdobył II miejsce w swojej kategorii. Wśród młodzieży Open  miejsce I wywalczył absolwent naszej szkoły Mateusz Mandziuk. Wśród dorosłych seniorów Open niepokonanym zawodnikiem został p. Ryszard Koprowski –organizator tych biegów. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody.

Serdecznie dziękuję, panom Stanisławowi i Mateuszowi Mandziukom za przygotowanie trasy biegowej, za pracę w biurze zawodów i na trasie p. Marii Krawiec i p. Beacie Bosiak.  Pani Jadwidze Mandziuk dziękuję za przygotowanie ciepłego poczęstunku.

Marta Świderek

Utworzono dnia 13.01.2019, 19:52