BEZPIECZNE DZIECI

Utworzono dnia 19.01.2018

W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków, 19 stycznia odbyło się spotkanie z policjantami  z Posterunku Policji w Suścu: asp. Jarosławem Krupą (kierownikiem Posterunku) i asp. Marcinem Swachą oraz policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lub. mł. asp. Wiolettą Myszczyńską. Przedszkolacy  utrwalili sobie zasady poruszania się po drogach, numery alarmowe oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomymi. Pani policjantka przypomniała o konieczności noszenia ubrań posiadających elementy odblaskowe. Zwrócono uwagę najmłodszych, aby do zjeżdżania i ślizgania wybierali tylko miejsca do tego przeznaczone, usytuowane z dala od ulicy, stawów i rzek.

Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci.

Wszystkim wychowankom życzymy, aby ferie zimowe upłynęły zdrowo i bezpiecznie.

Zofia Wrześniowska

Utworzono dnia 19.01.2018, 20:43