BEZPIECZEŃSTWO W CZASIE FERII

Utworzono dnia 19.01.2018

Podczas tego spotkania, młodsze klasy dowiedziały się nowych, interesujących wiadomości.

Pani policjantka przypominała szczególnie młodszym dzieciom o poruszaniu się lewą stroną jezdni, gdy nie ma chodnika, o noszeniu odblasków oraz aby nie ufać nieznajomym ludziom, którzy proponują słodycze, albo przejażdżkę samochodem. Nie należy także otwierać drzwi nieznajomym.

Starszym uczniom mówiła o bezpieczeństwie w Internecie przypominała, że „w Internecie nic nie ginie”, aby nie dodawać zdjęć lub postów z dodaną lokalizacją, gdyż jest to idealna chwila dla złodzieja, aby włamać się do domu bo jest pewny że nikogo w nim nie ma. W Internecie trzeba uważać na wszystko i pamiętać, że nie ma anonimów, nie pisać obraźliwych komentarzy ani nie podszywać się za kogoś innego kim nie jesteśmy.

Dowiedzieliśmy się również, że naszym dzielnicowym, pilnującym bezpieczeństwa w naszej okolicy jest Pan asp. Marcin  Swacha, z którym możemy się kontaktować i zgłaszać problemy. Kierownikiem Posterunku Policji jest Pan asp. Jarosław Krupa i Pani, która do nas z "pogadankami" przyjeżdża z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lub. to mł.asp. Wioletta Myszczyńska.

Dziękujemy wszystkim za to spotkanie i mamy nadzieje, że będzie ich więcej.

Wiktoria Ciećka kl. VII

Utworzono dnia 19.01.2018, 21:09