ATRAKCJE W TOMASZOWIE

Utworzono dnia 15.01.2019

Pierwszym naszym punktem była jazda na łyżwach. Nie było to czymś trudnym dla naszych uczniów, ponieważ to nie był ich pierwszy raz na lodowisku. Radzili sobie całkiem nieźle, ale  nie obyło się też bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc. To była prawdziwa frajda. Ci , którzy mieli mniej odwagi zostali na ławeczce i rozgrzewając się ciepłą czekoladą oglądali akrobacje kolegów i koleżanek.

Kolejnym naszym punktem był ciepły posiłek i to nie byle jaki! Szybkim spacerkiem udaliśmy się do pizzerii, gdzie czekała na nas gorąca pizza. Wszyscy z wielkim apetytem zajadali się kawałkami pysznego ciasta. Najedzeni i wypoczęci mogliśmy kontynuować najważniejszy punkt dnia. Udaliśmy się do TDK na sztukę teatralną pt. „Teatralne potyczki”, którego strukturę dramatyczną porządkuje znany zabieg „teatru w teatrze”. Rzecz dzieje się współcześnie, w jednym z większych miast, gdzie zespół aktorski przygotowuje się do kolejnej premiery „Hamleta…” Usytuowani  w pierwszych rzędach  z ciekawością oczekiwaliśmy występu, gdzie za chwilę mogliśmy  się przenieść w świat gry aktorskiej, poznając ważniejsze konwencje teatralne.  ”

Po godzinnej akcji, nasyceni wrażeń mogliśmy wracać do szkoły z myślą o kolejnym wyjeździe. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie Magdalena Syty-Koper oraz Natalia Bondyra.

Natalia Bondyra

Utworzono dnia 15.01.2019, 21:00